Co stosować, jeśli nie olejek roucou? Olejek rycynowy Nanoil

NanoilMini_Colors_03_CastorOil

Do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci często stosujemy olejki. Jedni wolą produkty pochodzące z tropikalnych krajów, a inni stawiają na sprawdzone rozwiązania dające wymarzone efekty. Dlatego dla jednych lepszy będzie olejek rycynowy niż olejek roucou. Dlaczego tylko jeden z nich jest najlepszy?

Co wiemy o olejku roucou?

Olejek roucou pozyskuje się z nasion drzewa rosnącego w Amazonii. Jest stosowany w przemyśle kosmetycznym i spożywczym (jako barwnik i przyprawa). Ma płynną formułę i czerwony kolor (właściwości barwiące). Zawiera witaminę A, kwas salicylowy i minerały. Wiele osób stosuje go do pielęgnacji włosów i skóry.

Czemu olejek rycynowy jest lepszy?

Olejek rycynowy słynie ze swojego niesamowitego działania na włosy, brwi i rzęsy. Odpowiada za ich wzrost, wzmocnienie, pogrubienie i zagęszczenie. W przeciwieństwie do olejku roucou, który nie ma aż tak silnego działania. Co więcej, olejek rycynowy jest idealny nie tylko do pielęgnacji włosów, lecz także do pielęgnacji skóry i paznokci. Dobrze posłuży również jako preparat do demakijażu i oczyszczania twarzy z nadmiaru sebum lub innych tłuszczowych zanieczyszczeń. Olejek rycynowy dba także o zewnętrzny wygląd włosów, skóry i paznokci.

Jak działa olejek rycynowy?

Olejek rycynowy jest polecany do stosowania na włosy, skórę i paznokcie. Jego działanie polega na:

  • usuwaniu bakterii i grzybów mających negatywny wpływ na włosy, skórę i paznokcie;olej_rycynowy_nanoil_nobg
  • przyspieszeniu wzrostu włosów, rzęs i brwi,
  • odżywieniu i wzmocnieniu włosów,
  • oczyszczaniu cery z zaskórników, sebum i makijażu,
  • nawilżaniu i natłuszczaniu,
  • wygładzaniu, zmiękczaniu i nabłyszczaniu,
  • ochronie przed uszkodzeniami,
  • regenerowaniu i wzmacnianiu paznokci,
  • przyciemnianiu koloru włosów, rzęs i brwi.

Olejek rycynowy Nanoil najlepszy do włosów, skóry i paznokci

Do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci dobrze się sprawdzi olejek rycynowy Nanoil. Dlaczego? Jest w 100% organiczny, nierafinowany i tłoczony na zimno, dzięki czemu zachował wiele cennych składników. Co więcej, produkt zawiera olej z nasion rącznika pospolitego, który jest podobny do ludzkiej keratyny.

Pięć pytań o olejek rycynowy Nanoil

1. Jaka jest cena olejku rycynowego Nanoil? Cena olejku rycynowego Nanoil jest niska w porównaniu do jego jakości, właściwości i otrzymanych efektów.

2. Gdzie kupić olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil jest do kupienia na stronie producenta https://nanoil.pl/olej-rycynowy

3. Jak przechowywać olejek rycynowy Nanoil? Olejek rycynowy Nanoil należy przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.

4. Jaka jest pojemność olejku rycynowego Nanoil? Pojemność jednej buteleczki olejku rycynowego Nanoil wynosi 50 ml.

5. Jak aplikować olejek rycynowy Nanoil? Do aplikacji olejku rycynowego Nanoil służy pipeta, która bardzo dokładnie odmierza ilość produktu.

olejek_rycynowy_nanoil1

Olejek rycynowy Nanoil – stosowanie

Stosowany na włosy, brwi i rzęsy olejek rycynowy Nanoil powoduje ich wzrost na długość, gęstość i grubość. Zapewni także wzmocnienie, nawilżenie i nabłyszczenie. Produkt dba również o to, żeby końce pasemek nie rozdwajały się i nie były przesuszone.

Olejek rycynowy Nanoil na twarz może być wykorzystany jako kosmetyk do demakijażu i oczyszczania porów skóry. Ze względu na gęstą konsystencję produkt należy wymieszać z ciepłą wodą, a po nałożeniu na cerę zmyć bardzo dokładnie.

O paznokcie olejek rycynowy Nanoil zadba równie dobrze. Produkt nabłyszczy oraz nawilży i wzmocni płytkę paznokcia oraz skórki, które do niej przylegają. Olejek rycynowy Nanoil wciera się w paznokcie lub namacza się je w odrobinie produktu.